Poznajmy się
Ogłoszenia matrymonialne

Dodaj ogłoszenie

Najczęœciej wyszukiwane ogłoszenia w serwisie

Mężczyzny, w ramionach którego będę czuć sie kochana i bezpieczna.


Kliknij aby powiększyć obrazek.

http://www.youtube.com/watch?v=Hole0ejhfGE
NIe szukam desperata a i sama nie szukam na siłę. Kobieta zmienną jest, mogę być brunetką, blondynką.. Kobieta może się zmienić zewnętrznie ale ważne jest aby mieć w życiu wspólności, czyli np. wspólny pogląd na życie, wydawanie pieniędzy, relacje w związku i inne.

Poznam samotnego mężczyznę, myślącego poważnie o życiu. Ja: 28/173/75, szczupła, brunetka, ŁADNA (Jednak nie uznaję tego za coś czym mam sie chwalić.), bezdzietna /panna/katolik( Wierząca ale NIE RELIGIJNA!).
Szukam MĘŻCZYZNY a nie chłopca.
Lubię ciszę po obowiązkach burzliwego dnia, pochodzę ze wsi, województwo warmińsko-mazurskie na pograniczu z mazowieckim ( Obecnie przenoszę się w okolice Gdańska), studia wyższe. Szukam jako katolik przyjaźni, miłości. Mężczyzny, w ramionach którego będę czuć sie kochana i bezpieczna. Dla mnie podstawą u mężczyzny jest DOKŁADNIE ZNAJOMOŚĆ TEGO, CO PISAŁ I MÓWIŁ WOJTYŁA. Bo wiara w jednego Boga ( Zrozumienie czym jest miłość, miłość dwojga ludzi..) jest źródłem na pozytywne patrzenie na życie ... na chęć dobra ... chęć polepszania wspólnego się .... Jestem typem realisty ale marzy mi sie życie spokojne, w miłości i pozytywnym nastawieniu do świata. Bóg jest dla mnie Przyjacielem i Nauczycielem wielu wartości życiowych, o których tak pisał i mówił Wojtyła.. O miłość trzeba zabiegać i ją rozwijać całe życie. Czas tak szybko ucieka a ja nie chcę go spedzić w pojedynkę! Stąd uznałam, żę szczęściu mogę dopomóc i zaznaczyć swoją obecność na tej ziemi przez to ogłoszenie. Wychowałam się na wsi, zasmakowałam miasta...SZUKAM RELACJI, W KTOREJ BEDĘ SZCZESLIWĄ KOBIETĄ u boku mężczyzny wartościowego . Jak się relaksuję? - lubię m.in. popływać( Zwykłą łodką też, nie tylko kraulem.) oraz słucham muzyki, też klasycznej, tenis ziemny, rower, łyżwy .. . lubie ruch i może nauczę się czegoś od Ciebie? ( Może ja nauczę Ciebie walca?) Możemy wiele nauczyć się od Siebie. A jakie jest Twoje podejscie do życia? Napisz kilka słów na swój temat, jeśli będą szczere i dojrzałe, na pewno odpiszę.
Bożena
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialnestrona główna

Masz pytania do ogłoszenia: Mężczyzny, w ramionach którego będę czuć sie kochana i bezpieczna.

Lub skorzystaj z formularzu poniżej


Twoje imię

Twój adres emailTwoja wiadomość -