Poznajmy się
Ogłoszenia matrymonialne

Dodaj ogłoszenie

Najczęœciej wyszukiwane ogłoszenia w serwisie


Poznam dziewczynę.


Hej z tej strony miły spokojny chłopak 25l dla którego życie na wsi jest ważne , w ciszy ,spokoju .Pragnę poznać dziewczynę z woj. mazowieckie lub świętokrzyskie w wieku do 34l. Śmiało piszcie odezwę się na każdą wiadomość.
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

poznam dziewczyne


kawaler rolnik lat 30 z woj. lubuskiego spokojny wyrozumiały
bez nałogów pozna dziewczynę do 35 lat najlepiej z woj. lubuskie,
wlkp.pozdrawiam .
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

Szukam dziewczyny


Szukam dziewczyny z którą spędze resztę życia... Mieszkam na pograniczu województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Mam 25 lat, Jestem bez nałogów i zobowiązań. Chcesz mnie poznać pisz...:)
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

Szukam żony


Witam. Prowadzę gospodarstwo rolne. Jestem kawalerem bez nałogów i zobowiązań, mam 38 lat. Mieszkam w województwie mazowieckim. Poznam pannę, która chciałaby zamieszkać na wsi i spędzić resztę życia ze mną. Mój mail: mirek.ogloszenie1[<@>]wp.pl
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

Mężczyzny, w ramionach którego będę czuć sie kochana i bezpieczna.


Kliknij aby powiększyć obrazek.

http://www.youtube.com/watch?v=Hole0ejhfGE
NIe szukam desperata a i sama nie szukam na siłę. Kobieta zmienną jest, mogę być brunetką, blondynką.. Kobieta może się zmienić zewnętrznie ale ważne jest aby mieć w życiu wspólności, czyli np. wspólny pogląd na życie, wydawanie pieniędzy, relacje w związku i inne.

Poznam samotnego mężczyznę, myślącego poważnie o życiu. Ja: 28/173/75, szczupła, brunetka, ŁADNA (Jednak nie uznaję tego za coś czym mam sie chwalić.), bezdzietna /panna/katolik( Wierząca ale NIE RELIGIJNA!).
Szukam MĘŻCZYZNY a nie chłopca.
Lubię ciszę po obowiązkach burzliwego dnia, pochodzę ze wsi, województwo warmińsko-mazurskie na pograniczu z mazowieckim ( Obecnie przenoszę się w okolice Gdańska), studia wyższe. Szukam jako katolik przyjaźni, miłości. Mężczyzny, w ramionach którego będę czuć sie kochana i bezpieczna. Dla mnie podstawą u mężczyzny jest DOKŁADNIE ZNAJOMOŚĆ TEGO, CO PISAŁ I MÓWIŁ WOJTYŁA. Bo wiara w jednego Boga ( Zrozumienie czym jest miłość, miłość dwojga ludzi..) jest źródłem na pozytywne patrzenie na życie ... na chęć dobra ... chęć polepszania wspólnego się .... Jestem typem realisty ale marzy mi sie życie spokojne, w miłości i pozytywnym nastawieniu do świata. Bóg jest dla mnie Przyjacielem i Nauczycielem wielu wartości życiowych, o których tak pisał i mówił Wojtyła.. O miłość trzeba zabiegać i ją rozwijać całe życie. Czas tak szybko ucieka a ja nie chcę go spedzić w pojedynkę! Stąd uznałam, żę szczęściu mogę dopomóc i zaznaczyć swoją obecność na tej ziemi przez to ogłoszenie. Wychowałam się na wsi, zasmakowałam miasta...SZUKAM RELACJI, W KTOREJ BEDĘ SZCZESLIWĄ KOBIETĄ u boku mężczyzny wartościowego . Jak się relaksuję? - lubię m.in. popływać( Zwykłą łodką też, nie tylko kraulem.) oraz słucham muzyki, też klasycznej, tenis ziemny, rower, łyżwy .. . lubie ruch i może nauczę się czegoś od Ciebie? ( Może ja nauczę Ciebie walca?) Możemy wiele nauczyć się od Siebie. A jakie jest Twoje podejscie do życia? Napisz kilka słów na swój temat, jeśli będą szczere i dojrzałe, na pewno odpiszę.
Bożena
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

Szukam dziewczyny


Witam,jestem z woj.zach-pom.,prowadze zmechanizowane gospodarstwo rolne z hodowla zwierzat.Poznam dziewczynę 22-30lat lubiącą wiejskie spokojne życie.
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

poznam dziewczyne


kawaler rolnik lat 30 z woj. lubuskiego spokojny wyrozumiały bez nałogów pozna dziewczynę do 35 lat najlepiej z woj. lubuskie, wlkp.pozdrawiam .
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne

Poznam miłą dziewczynę


Witam jestem kawalerem bez zobowiązań 42 l.180w szczupły blondyn
Mieszkam w woj. Mazowieckim na wsi i tam też pracuje
Tą drogą chciałbym poznać miłą i dziewczynę lubiącą życie na wsi dla której liczy się rodzina
Proszę o sms na numer tel +48 508 411 553 .
Dział: Szukam miłości : Ogłoszenie matrymonialne